You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Hakkımızda

VDK TRAFİK 2019 yılında Akıllı Trafik Sistemleri, Sinyalizasyon,Trafik Levhaları, Yol Güvenliği Ürünleri,İş Güvenliği Ürünleri, Güneş Enerjili Sistemler, LED’li Sistemler, Kamera Güvenlik Sistemleri ile Yazılım ve Projelendirme Hizmetleri alanlarında faaliyet göstermek üzerine kurulmuştur.


Amacımız günlük hayatımızın her safhasında trafik ile ilgili sorunlara pratik, kalıcı, ucuz, uygulanabilir çözümler bulmaktır. Günümüzde araçların çoğalmasıyla insanların mal ve can güvenliği ön planda tutularak tasarladığımız Akıllı Trafik Sistemleri ile siz değerli vatandaşlarımıza en güvenli hizmeti sunmaktır. Satış ve uygulama alanlarında edindiğimiz tecrübe ve iş deneyimlerimizi VDK TRAFİK firmasını kurarak daha’da ileriye taşımayı kendimize hedef edindik. Hızla küreselleşen dünyada, trafik kurallarının ortak bir dil haline geldiğinin farkında olarak çalışmalarımıza sizden aldığımız gayret ve güven ile devam edeceğiz. Biz buradayız! Trafik ile ilgilenenlere, sorunu olanlara, istedikleri kaliteli malzemeyi , teknolojik yenilikleri, servis ve bakım hizmetlerini sağlamayı VDK TRAFİK farkıyla kabul ve taahhüt ediyoruz.


MİSYONUMUZ 

Kalite odaklı, insan ve çevre sağlığını temel alan, sıfır hata prensipleri doğrultusunda çalışarak ; çalışanla rımızı, müşterilerimizi ,tedarikçilerimizi memnun ederek ulusal bazda örnek firma olarak gösterilmektir.


VİZYONUMUZ

Ulusal ve Uluslararası pazarlarda dünya standartlarında hizmet veren bir şirket olarak büyümek ve daha fazla istihdam yaratmaktır.